Вітаємо в Європі

Банківський рахунок для українців, що мешкають за межами України

Ми щиро вітаємо вас в Європі. Ми - Bitsafe, фінансова установа під керівництвом Dutch Central Bank (Центральний Банк Нідерландів). Місце, де ви можете зберігати свої гроші, та де ви зможете отримати дебетову картку щоб сплачувати за товари та послуги. Безкоштовно.

Сплачуй та отримуй гроші з Bitsafe!

Bitsafe пропонує Європейський SEPA рахунок із Нідерландським IBAN, на приклад: NL16BITS9000000000. Bitsafe працює як зберігач. Це означає, що ваші гроші у безпеці у Європейському Центральному Банку. Ми не використовуємо ваші гроші для позик або спекуляцій. Ваші гроші належать вам та доступні для переказів SEPA, банківських транзакцій, ACH переказів, зняття готівки та розрахунку вашою дебетовою карткою.

Безкоштовна розрахункова карта від Bitsafe

Усі громадяни України, що тимчасово або постійно мешкають за межами України можуть отримати безкоштовну дебетову картку Mastercard.

Вимоги:

Вам не потрібно мати постійне місце мешкання у Європі

Ви повинні мати свій український паспорт або ID картку

Реєстрація відбувається за допомогою додатка Bitsafe App, доступного для iOS і Android систем

Картки можуть бути надіслані у будь-яку частину Європи, або у один із наших доступних пунктів видачі

Не зважайте! Отримайте свій рахунок у Bitsafe вже сьогодні!

Часті запитання

Що таке Bitsafe?

Bitsafe - це віртуальна фінансова установа, яка знаходиться у Амстердамі, Нідерланди. Наша ліцензія дійсна на території всієї Європи. Bitsafe працює із IBANs та дебетовими картками. Наш прибуток надходить лише із комісій транзакцій. Кошти з усіх рахунків Bitsafe зберігаються у Центральному Банку Європи та завжди доступні для вашого використання.

У чому різниця між Bitsafe.ua та Bitsafe.com?

Bitsafe.ua та bitsafe.net.ua це веб-сторінки що націлені на українців, що мешкають у Європі через війну України із Російською Федерацією, що розпочалась у лютому 2022 року. Зазвичай, кожен користувачі дебетової картки Bitsafe повинні сплачувати внесок за користування, але картки, оформлені за допомогою української версії веб-сторінки, звільнені від цього внеску. Безкоштовна розрахункова картка Bitsafe доступна лише громадянам України, які (тимчасово) мешкають за межами території України.

Що таке "талановитий рахунок"?

Bitsafe займається наданням послуг талановитим людям із всього світу. До речі, основна частина користувачів Bitsafe - це інфлюенсери у соціальних мережах. Талановитий акаунт доступний для всіх. Ми спонукаємо громадян України, що тимчасово мешкають за межами України відкрити банківський рахунок із Bitsafe. Ви - талановиті!

Як відбувається процес відкриття рахунку?

Ми реєструємо вас дистанційно, за допомогою додатка Bitsafe App. Під час процесу відкриття рахунку ми просимо вас завантажити додаток через Apple App Store або Google Play. Після завантаження ви маєте відсканувати свою ID картку або паспорт та зробити одну фотографію свого обличча. Якщо можливо, NFC чіп у вашому ID документі буде відскановано із використанням NFC технологій.

Інформація перевіряється нашими спеціалістами. Це відбувається швидко, зазвичай за декілька хвилин (іноді декілька годин) ваш рахунок активовано та йому надається Нідерландський IBAN номер.

Які українські документи для підтвердження особистості підійдуть для оформлення рахунку?

Паспорт Громадянина України (Українська ID картка)

Український біометричний паспорт

Українське посвідчення водія

Закордонний паспорт старого зразка (буклет, виданий раніше 2016) не приймається

Що потрібно для відкриття рахунку?

Смартфон на який можливо становити Bitsafe App

Доступ до Інтернету (та пристрій для його використання, бажано ноутбук )

Адреса електронної пошти

Документ, що посвідчує особу

Адреса за якою ви хочете отримати карту Bitsafe

Скільки становить внесок?

Для відкриття акаунту не потрібно вносити гроші. Оформлення картки також безкоштовне. Незважаючи на це, додатковий внесок повинен бути сплачений якщо ви використовуєте кур'єрські послуги для доставки вашої картки Bitsafe. Також під час переказів SEPA , банківських переказів та інші типи транзакцій має бути сплачена комісія, як у будь-якій фінансовій установі. Ви можете побачити комісії транзакцій за посиланням price chart.

Чому внесок для активації картки Bitsafe не потрібен для громадян україни?

Як фінансова установа, ми хочемо допомогти українцям, які покинули свої домівки через війну між Україною та Російською Федерацією. Позиція Bitsafe - світові онлайн перекази доступні для кожного. Допомога українцям, які вимушені тимчасово перебувати за межами Українцям - частина цієї позиції.

Як довго триває доставка картки?

Зазвичай доставка вашої картки поштою триває 5-8 робочих днів.

Де я можу отримати свою дебетову картку?

Ви можете отримати картку за будь-якою адресою на території Європейського Союзу. Українці, що тимчасово проживають за межами України повинні заповнити анкету form (анкета) із їх тимчасовою адресою мешкання у Європейському Союзі. Підійде будь-яка адреса на території ЄС, включаючи адреси приймаючих сімей, готелів та інших закладів де мешкають українські громадяни.

Чи можу я забрати свою картку?

Так. Ви можете самостійно забрати свою дебетову картку у багатьох локаціях у Європі. Наразі, ми працюємо над створенням списку адрес точок видачі.

Пізніше, ви будете повідомлені про список, після того, як ви отримаєте власний рахунок та замовити розрахункову картку.

Які типи транзакції можливо здійснювати моїм рахунком?

Bitsafe - це про платежі. Типи транзакції доступних за рахунком:

SEPA Отримувати та надсилати платежі у зоні SEPA якщо отримувач та надсилач мають IBAN номери.

Банківський платежі Надсилати та отримувати гроші з решти світу з використанням SWIFT Wire.

ACH Проводити транзакції на території Сполучених Штатів Америки за допомогою ACH.

Картка Купувати товари та оплачувати послуги використовуючи картку, або знімати готівку у банкоматах.

Чи може мій акаунт перевищувати грошовий ліміт?

Рахунок Bitsafe не дозволяє перевищувати ліміт . Bitsafe - це регульована фінансова установа, але не банк, ми не можемо назвати кредитні кошти.

Чи можу я поповнювати картку готівкою?

Ми не приймаємо поповнення фізичними коштами. Наша організація не приймає вклади. Ви можете поповнити рахунок за допомогою переказу SEPA, банківських транзакцій або транзакцій за допомогою ACH.

Як давно існує Bitsafe?

Ми оперуємо нашою компанією з 1997. Ми започаткували компанію у 1997 у Сан Франциско, а у 2001 переїхали до Нідерландів і відтоді стали фінансовою установою, яка захищає платежі, гроші, та інші фінансові аспекти бизнесів та людей по всьому світу незважаючи на їх професію, расу, етнічність, гендер, релігію або сексуальну ідентичність.

Чому я маю відкрити рахунок із Bitsafe?

Вимоги для відкриття рахунку з Bitsafe не такі як у банках. Банки зазвичай вимагають ідентифікаційний код країни, у якій ви тимчасово знаходитесь. Як віртуальна фінансова установа, ми не вимагаємо національний ідентифікаційний код. Ми ідентифікуємо вас за допомогою додатку Bitsafe App. Наша посилена система KYC та система моніторингу транзакцій дозволяє нам дізнатися про вам, та ваші транзакції.

Чи ви розумієте Українську?

Ми розташовані у Нідерландах та розуміємо багато мов. Нажаль, наша веб-сторінка для реєстрації доступна лише англійською мовою. Це - єдина інформативна сторінка українською яку ми маємо.